Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden birçok insan kanseri tedavi etmek için Ho Chi Minh Şehri'ne geliyor
#1
Neden birçok insan kanseri tedavi etmek için Ho Chi Minh Şehri'ne geliyor

Can Tho'daki bir hastanede muayene edildikten sonra, Bayan Thanh, yerel doktorun "tedavi edilebilir" olduğunu onaylamasına rağmen, kendisine kolon kanseri teşhisi konuldu.

62 yaşındaki kadın, "Saygon'a gitmek her şeye mal olsa da çocuklarım annelerinin Can Tho'da tedavi görmesine izin verme konusunda kendilerini güvende hissetmiyor" dedi. Kocası, karısına eşlik etti, içinde kıyafet ve evrakların bulunduğu iki sırt çantası taşıyordu ve tıbbi muayene prosedürleriyle ilgileniyordu. 10 Haziran günü saat 00.00'da Can Tho'dan kalkan otobüse bindiler, saat 03.00 sıralarında Ho Chi Minh Şehri'ndeki Batı otobüs terminaline vardılar ve otobüse binerek Thu Duc Şehrindeki Onkoloji Hastanesi'ne doğru yola devam ettiler. sıraya gir ve muayene ol.

[Resim: 233A2574-8730-1718024421.jpg?w=0&h=0&q=1...jUK0kTHYIg]

Bu sefer Bayan Thanh'ın kanseri tekrar nüksetti ve tedavi için Ho Chi Minh Şehri Onkoloji Hastanesine gitmeye devam etti, dolayısıyla tecrübesi vardı. İki yıl önce kendisine hastalık teşhisi konuldu ve 10'dan fazla reçeteyle ameliyat ve kemoterapi gördü. Birçok test ve tarama nedeniyle muayene aynı gün içinde tamamlanamadığı için gecelik 100.000 VND karşılığında hastanenin yanında bir motel kiralamak zorunda kaldı. Araba hastası, uzun mesafe yolculuk yapmaktan yorulmuş, çok beklemekten yorulmuş, "Zamana ve paraya mal oluyor ama gönül rahatlığı var, sonuç ne olursa olsun buraya gelirseniz daha az endişe ve pişmanlık olacak" dedi.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
www.adanadoner.com