Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnsanlar bir gece önce sıraya giriyor altın almak için kaldırımda uyuyor
#1
İnsanlar bir gece önce sıraya giriyor altın almak için kaldırımda uyuyor

Çünkü her gün dağıtılan altın satışlarının sayısı 100'ün biraz üzerinde olduğundan pek çok kişi sıraya girmesine rağmen satın alamadı. Bu nedenle birçok kişi altın alabilmek için önceki gece sıraya girmeye karar verdi.

Son günlerde Hanoi'deki insanlara doğrudan altın satan devlete ait ticari bankalar aşırı yüklenmiş gibi görünüyor. Altın almaya gelenlerin sayısının fazla olması nedeniyle pek çok kişi altın almak için bekleyip alamadıkları için hayal kırıklığıyla ayrılmak zorunda kaldı.

[Resim: photo-1-17181542148441688388156.jpg]

Lang Ha'daki (Dong Da) Agribank şubesindeki kayıtlarımıza göre, 12 Mayıs sabah saat 3.00'te yüzlerce kişi altın almak için sıraya girdi.

Araştırmalar sonucunda pek çok kişi, dün (11 Haziran) sıraya girip altın alamayınca aynı gün saat 20.00'den itibaren Agribank'a gitmeye karar verdiğini söyledi. Buraya sıraya girmeye gelen insanlar çoğunlukla yaşlı insanlar.

Bizimle konuşan My (Hanoi) Bayan, 3 gün boyunca altın almak için sıraya girdiğini ancak hala alamadığını söyledi. "Bugün sabah 3.40'ta sıraya girmeye karar verdim ama geldiğimde sayı zaten 250'ydi."

Bekleme kuyruğunun sonuna doğru, Bay Hien ve eşi (61 yaşında), altın almak için Ninh Binh'den Hanoi'ye gittiklerini söyledi. Ancak alıcı sayısının çokluğu nedeniyle 11 Haziran'da Hien Bey ve eşi altın alamadı.

Bay Hien, "Şimdi sabah 3:00'ten beri sıraya giriyorum, ancak muhtemelen satın alamayacağım. Çünkü günde yalnızca 100 kupon veriyorlar" diye paylaştı.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
www.adanadoner.com