Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kız arkadaş aniden garip bir durum paylaştı makyajsız yüzü heyecan yarattı
#1
Kız arkadaş aniden garip bir durum paylaştı makyajsız yüzü heyecan yarattı

HIEUTHUHAI aşk hayatını hiçbir zaman kamuya açıklamamış olsa da insanlar onu hâlâ "sahibi olan bir çiçek" olarak sınıflandırıyor. Erkek rapçinin kız arkadaşı olarak sıklıkla bahsedilen isim, Ho Chi Minh Şehrindeki oldukça ünlü ateşli kız olan Tang My Han'dan başkası değil.

Tang My Han, kişisel sayfasında sık sık izleyicilerin hit şarkı "Sleeping Alone"un sahibini düşünmesini sağlayan durum satırları ve "gizli" görseller paylaşıyor. Son zamanlarda Beauty 2k3, çıplak yüzünün bir resmini ve iki kısa "anlamsız" kelimesini içeren garip bir hikaye yayınladığında heyecan yarattı.

[Resim: photo-6-1718097001096854979442.jpg]

Tang My Han'ın bu hareketi insanların sorular sormasına neden oldu, birçok kişi hayatında herhangi bir sorun olup olmadığını veya duygusal sorunları olup olmadığını merak etti.

Ancak söylentiler henüz soğumadığında ateşli kız, doğum gününde unutulmaz anlarını kaydeden bir dizi neşeli fotoğraf yayınladı. Pastanın üzerindeki "Doğum günü aşkım" sözleri netizenlerin rahat bir nefes almasına neden oldu. Karşılarındaki kişiyi göremeseler de herkes onun kim olduğunu biliyor ve onlara tatlı bir şekilde "canım" diyordu.

Tang My Han'ın (2023 doğumlu, Ho Chi Minh Şehri) takma adı Kjmbae'dir. Güzel yüzü, ince figürü ve binlerce insanın sevdiği son moda, modaya uygun moda zevkiyle ünlüdür.

Tang My Han'ın sosyal ağlar TikTok, Facebook ve Instagram'daki hesapları da çok sayıda takipçi çekiyor. Ayrıca HIEUTHUHAI'nin söylentilere göre kız arkadaşı olarak da bahsediliyor.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
www.adanadoner.com