Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kız arkadaşıyla saklambaç oynayan bir adam trajik bir şekilde hayatını kaybetti
#1
Kız arkadaşıyla saklambaç oynayan bir adam trajik bir şekilde hayatını kaybetti

Korkunç video: Kız arkadaşıyla saklambaç oynayan bir adam, akla hayale sığmayan bir hareket sonucu trajik bir şekilde hayatını kaybetti

Mağdurun son anlarını kaydeden video birçok izleyiciyi rahatsız etti.

Mirror'ın haberine göre geçtiğimiz günlerde Florida mahkemesi (ABD), ABD'de kamuoyunun dikkatini çeken ve birçok dehşet verici detayı olan özel bir davaya baktı. Buna göre olay, 2020 yılında Sarah Boone (46 yaşında) adlı bir kadının, şüphelinin erkek arkadaşı olan kurban Jorge Torres ile Winter Park, Florida'daki ortak evlerinde ikinci derece cinayet işlediğinden şüphelenildiğinde meydana geldi.

[Resim: photo-1-1718155236764693710629.jpg]

Şüpheli Sarah Boone'un ifadesinde, başlangıçta kendisinin ve Torres'in birkaç içki içtikten sonra birbirlerini saklambaç oynamaya davet ettikleri belirtildi. Oyunu daha ilginç hale getirmek için Torres kendini apartman dairesinde mavi bir çantaya koydu. Ancak Sarah daha sonra Torres'in çantadan kendi başına çıkabileceğini düşünerek uyumaya karar verdi. Ertesi sabah Sarah uyandığında Torres'in bütün gece bavulun içinde sıkışıp kaldığını ve tepkisiz bir duruma düştüğünü keşfetti.

Şüpheli Sarah Boon'un ifadesinden önce müfettişler, onun cep telefonunda suçuna dair kanıt bulduklarını söylediler. Torres'in çantada yardım çağırdığı, defalarca Sarah'nın adını söylediği ve "Nefes alamıyorum" dediği, ancak şüpheli Sarah Boone'dan yalnızca ılımlı bir yanıt aldığı bir dizi video içeriyordu.

Video sosyal ağlarda yayınlandıktan hemen sonra netizenlerin büyük ilgisini çekti ve 10 milyondan fazla izlenmeye ulaştı. Aynı zamanda otopsi raporunda Torres'in sırtında ve boynunda çizikler, omuzlarında, kafatasında ve alnında morluklar ve dudaklarının yakınında kesikler olduğu da ortaya çıktı.

Erkek arkadaşını öldürme suçlamasıyla karşı karşıya kalan Boone, şu ana kadar suçunu kabul etmedi ve avukat değiştirme yönündeki çok sayıda talep nedeniyle duruşma birçok kez ertelendi. Şu anda davayla ilgili gelişmeler hâlâ özellikle ilgi çekici.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
www.adanadoner.com