Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burcunuza göre kaçınmanız gereken arkadaşlıklar
#1
Burcunuza göre kaçınmanız gereken arkadaşlıklar

Her burcun, arkadaşlıkların uyumluluğunu etkileyebilecek benzersiz nitelikleri ve ihtiyaçları vardır.

Her burç, destek ve neşe kaynağı olabilecek arkadaşlıklar arar, ancak diğerleri, her burcun temel özellikleriyle uyumlu değilse sorunlu olabilir.

[Resim: f848x477-1609627_1667430_5050.jpg]

Zodyakın doğuştan lideri olan Koç, canlı enerjisi ve hayatı dolu dolu yaşama arzusuyla tanınır. Ancak bu dürtüsel ve coşkulu doğa, arkadaşlıkların aşırı kontrol edilmesiyle bastırılabilir. Eğer Koç burcuysanız, kendi kurallarını empoze etmeye çalışan, özgürlüğünüzü kısıtlamaya çalışan arkadaşlardan uzak durun.

Boğa, istikrar ve rutine olan sevgisiyle, öngörülebilirlikte rahatlık bulur. Ancak öngörülemeyen veya duygusal açıdan istikrarsız arkadaşlıklar dünyanızı istikrarsızlaştırabilir. Bir gün iyi olanlardan uzak durup ertesi gün size kayıtsız davrananlardan.

İkizlerin burcu olan İkizler, çeşitlilik ve iletişim konusunda gelişir. Dramatik, yapışkan veya duygusal açıdan bağımlı insanlar özgür ve meraklı ruhunuzu bastırabilir. Alan ihtiyacınıza ve yaşamın çeşitli yönlerini keşfetme arzunuza saygı duyan arkadaşlar arayın. Sizi sürekli duygusal beklentilerle zincirleyen ilişkiler sizin için toksik olabilir.

Zodyakın en duygusal ve koruyucu burcu olan Yengeç burcunun derin ve anlamlı bağlantılara ihtiyacı vardır. Duygusal açıdan soğuk veya kayıtsız insanlarla arkadaşlıklar sizin için yıkıcı olabilir. Duygularınızla empati kuramayan veya duygularınızı önemsizleştiren kişilerden uzak durun. Etrafınızı hassasiyetinize değer veren ve saygı duyan insanlarla çevrelemeniz gerekir.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
www.adanadoner.com